پارچه

پارچه لیندور مناسب مانتو بهاره

پارچه لیندور

پارچه لیندور یکی از انواع پارچه هایی است که به صورت عمده در تولید و دوخت مانتو مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه معمولا برای دوخت مانتوهای بهاره و تابستانه مصرف می شود و بسیار خنک و راحت است.

از پارچه لیندور عمدتا برای دوخت مانتوهای مناسب برای بهار و تابستان استفاده می شود. با این حال استفاده از این پارچه برای دوخت دامن های زیبا با طرح های شاد نیز رواج دارد. هم چنین در برخی موارد از پارچه لیندور برای دوخت شومیز و کت نیز استفاده می شود.

ویژگی ها

ویژگی های مختلف این پارچه موجب شده اند تا این پارچه به صورت گسترده ای در تولید انواع مانتوها و لباس های بانوان مورد استفاده قرار بگیرد. از مهم ترین ویژگی های این پارچه می توان به سبک وزن بودن آن اشاره کرد. سبک بودن پارچه لیندور موجب می شود تا بتوان با آن لباس های بلند کم وزن و راحتی را دوخت. مصرف کننده هنگام پوشیدن آن ها کاملا احساس راحتی و آسایش داشته باشد.

این پارچه  نازک بوده و جریان به هوا در بین منافذ آن به راحتی صورت می گیرد. به همین دلیل این پارچه بسیار خنک است. همین ویژگی استفاده از آن را برای تولید انواع مانتوهای بهاری و تابستانی مناسب ساخته است. این پارچه با عرض 150 سانتی متر تولید می شود و گرماژ آن حدود 170 گرم است.

دیگر مزیت این  پارچه، حالت ایستایی خوب آن است. این نوع پارچه به خوبی بر تن می نشیند و با آن می توان لباس های زیبا و شیکی را تهیه کرد. هم چنین یک مزیت بسیار کاربردی دیگر این نوع پارچه ضد چروک بودن آن است. این پارچه در برابر چروک شدن مقاومت بالایی داشته و به خوبی فرم صاف و یکنواخت خود را می تواند حفظ کند.

لیندور آبرفت ندارد.بنابراین می توانید با خیال راحت از بابت ثابت ماندن اندازه آن پس از شستشو با آب از این پارچه استفاده کنید. ظاهر زیبای پارچه لیندور موجب شده تا استفاده از آن برای دوخت مانتوها به تولید محصولاتی بسیار شیک و چشم نواز منجر شود.

حالت شاین و براق پارچه لیندور جلوه ای خاص به این محصول بخشیده و موجب آن می شود که مانتوهایی که با لیندور دوخته می شوند از زیبایی خیره کننده ای برخوردار باشند. این پارچه در رنگ بندی های مختلف و بسیار متنوع عرضه شده است و به دلیل وجود رنگ های شاد در آن، در بین خانم ها و دختران جوان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

پارچه لیندور به دلیل نداشتن حالت کشسانی، کش نمی آید. هم چنین این پارچه به آستر نیاز ندارد.

خرید لیندور

پارچه لیندور در رنگ بندی های مختلف تولید می شود. این پارچه به دلیل سبک بودن و خنکی در تولید مانتوهای شاد مناسب فصل تابستان و بهار کاربرد داشته . قیمت آن نیز بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت پارچه لیندور تحت تاثیر عواملی مانند کیفیت الیاف تشکیل دهنده و عرضه کننده آن قرار می گیرد. از مزیت های مهم در رابطه با لیندور، قیمت مناسب آن است. هنگام خرید پارچه لیندور، با توجه به تنوع رنگی بالای آن باید به تناسب رنگ پارچه با مدل مانتو یا لباسی که قصد دوخت آن را دارید توجه داشته باشید.

برای خرید آنلاین لیندور به پارچزون مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *